Opel Zafira Tourer 2014

Në Shitje

No: 2771667672

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

195000 km

No: 2771667672

Opel Zafira Tourer 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

195000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandOpel
SerialZafira Tourer
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km195000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Start/Stop, Distancer, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Cruise Control

 • Aksesorë

  Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike, Derë Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Larja e Fenerëve, Dritat (Bi Xenon), Dritat (LED), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse), Dritat (Halogen)

E ardhur nga zvicrra,e doganuar,ne gjendje shume te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,navigacion,kamer,komanda timon,tempomat,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,senzora parkingu,ulset sport,bi-xenon,lleda,dy qelsa,7 ulse etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.10.2014 model 2015 dhe i ka 195,000km te garantuara.

Per me shume info.049677778 ose 049333888

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00