Peugeot 2008 2020

Në Shitje

No: 7387544706

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

152000 km

No: 7387544706

Peugeot 2008 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

152000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data5/29/2024
BrandPeugeot
Serial2008
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km152000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

PEUGEOT 2008 1.5D EAT8 2020

CAMERA & DISTRONIC PLUS

KM : 152.000 AUTOMATIK 8G TRONIC

96KW / 130PS

VITI 11/2020

VETEM ME DOGANE TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00