Peugeot 208 2013

Në Shitje

No: 3364275834

€ 7,900.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

234000 km

No: 3364275834

Peugeot 208 2013

Në shitje
€ 7,900.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

234000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandPeugeot
Serial208
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km234000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

* PEUGEOT 208 1.4 e HDI " Automatik

*Viti 29.03.2013

* Km 234.000

* Dogan Homologim

* Qmimi : 7900€ 

*045 112 118 ose 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,900.00