Peugeot 208 2019

Në Shitje

No: 7685936984

€ 10,000.00

Prizren, Kosovo

148393 km

No: 7685936984

Peugeot 208 2019

Në shitje
€ 10,000.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

148393

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandPeugeot
Serial208
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km148393
Motorri (cc)1.5
NgjyraBardhë

Çmimi 10.000€

Peugeot 208

1.5 BlueHdi

KW:75

VITI:2019

KM:148393

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,000.00