Peugeot 3008 2018

Në Shitje

No: 0717391187

€ 17,900.00

Prizren, Kosovo

196330 km

No: 0717391187

Peugeot 3008 2018

Në shitje
€ 17,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

196330

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

131

Data4/5/2024
BrandPeugeot
Serial3008
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km196330
Fuqia (ps)131
Motorri (cc)1.5
NgjyraKaltërt

Peugeot 3008 1.5 HDI Allure

Automatik

2018

+383 49 600 504 

Shitje edhe me Kredi deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,900.00