Peugeot 308 2016

Në Shitje

No: 8686450742

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

194302 km

No: 8686450742

Peugeot 308 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

194302

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1200.00

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data3/27/2024
BrandPeugeot
Serial308
Viti2016
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km194302
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1200.00
NgjyraBardhë

PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %  - 194302 Km

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 1.2 Benzin- 131 PS / 96 KW

Viti 05.11.2016 ~

Modeli 2017

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Timon multifunksional,me airosje dhe me shpejtesi

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa

• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis Tempomat

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të kyqjes me telefon Bluetooth

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00