Peugeot 308 2020

Në Shitje

No: 4688589372

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

170000 km

No: 4688589372

Peugeot 308 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

130

Data5/29/2024
BrandPeugeot
Serial308
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Fuqia (ps)130
Motorri (cc)1.5
NgjyraHiri

PEUGEOT 308 1.5D 8G TRONIC 2020 •ALLURE•

96KW / 130PS

AUTOMATIK 8G TRONIC

KM : 170.000

VITI I PRODHIMIT 06/2020

DIESEL

VETEM ME DOGANE TE PAGUAR

 

049/550-888

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00