Peugeot 5008 2019

Në Shitje

No: 1444903388

€ 25,900.00

Prishtinë, Kosovo

178456 km

No: 1444903388

Peugeot 5008 2019

Në shitje
€ 25,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

178456

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/8/2024
BrandPeugeot
Serial5008
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km178456
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

PEUGEOT 5008

| 2019 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 130kW/177KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,900.00