Porsche Macan 2014

Në Shitje

No: 2730404017

€ 30,900.00

Gjilanë, Kosovo

197000 km

No: 2730404017

Porsche Macan 2014

Në shitje
€ 30,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

197000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/22/2023
BrandPorsche
SerialMacan
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km197000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Porsche Macan S i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 30,900.00