Renault Captur 2019

Në Shitje

No: 5831697551

€ 16,900.00

Prishtinë, Kosovo

138935 km

No: 5831697551

Renault Captur 2019

Në shitje
€ 16,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

138935

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Data3/8/2024
BrandRenault
SerialCaptur
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km138935
Motorri (cc)1.5
NgjyraZezë

RENAULT CAPTUR

| 2019 | AUTOMATIK | 1.5 | NAFTË | 66kW/90KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,900.00