Renault Clio 2012

Në Shitje

No: 6718444095

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

167 km

No: 6718444095

Renault Clio 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

167

Transmisioni

Manual

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/15/2023
BrandRenault
SerialClio
Viti2012
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km167
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Renault Clio 1.2 b viti 2012 ,

i doganuar nga zvicrra etj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00