Renault Clio 2012

Në Shitje

No: 8580947886

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

214000 km

No: 8580947886

Renault Clio 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

214000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandRenault
SerialClio
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km214000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Renault Clio 1.5 Diessel.

I Po Sa Ardhur Nga CH.

I Doganuar.

Viti:2012.

KM: Vetem 214.000.

Timon Shum Funksional. Start/Stop System. Ndihmues Parkingu. Klimatronik. Tempomat. Pasqyret Levizese + Me Nxemje. Xenzora Shiut. Pastrim i Dritave. Kontrolli i Presionit Te Gomave. Airbags ABS ESP Bluetooth. Automjet jo-pirja e duhanit.

Automjeti eshte në kushte Të Mira Të përgjithshme si të Mekanikës ashtu edhe të Trupit.

Per Me Shume Na Vizitoni Tek Salloni;AUTOWAF VIBER +38345290107 TEL: 044 941\415

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00