Seat Ateca 2019

Në Shitje

No: 1662925817

€ 17,900.00

Prizren, Kosovo

192000 km

No: 1662925817

Seat Ateca 2019

Në shitje
€ 17,900.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

192000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data4/5/2024
BrandSeat
SerialAteca
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km192000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

SEAT ATECA 1.6TDI

AUTOMATIK DSG

MATRIX-LIGHT

192.000KM

VITI 2019

+383 49 600 504

Shitje edhe me Kredi deri ne 100% Financim.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,900.00