Seat Exeo 2013

Në Shitje

No: 2106019928

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 2106019928

Seat Exeo 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandSeat
SerialExeo
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Seat Exeo 2.0 Diessel.

I Sa Po Ardhur Dhe i Doganuar.

Viti prodhimit: 2013

Klima, Esp, Abs, Airbag. Auto Start-Stop. Nxemje ne karrika. Sensor te parkingut. Timon Shum Funksjonal. Distanc controlli. AutoHold. Tempomat. Xhama elektronike. Radio me magazin Aux, Sd Card, Bluetooth, Usb. Sensor te shiut. E shum opcione te tjera. Automjet jo-pirja e duhanit.

Automjeti eshte në kushte Të Mira Të përgjithshme si të Mekanikës ashtu edhe të Trupit.

Per Me Shume Na Vizitoni Tek Salloni;AUTOWAF Kontakto: Tel 045 290\107 044 941\415

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00