Seat Ibiza 2013

Në Shitje

No: 4533267437

€ 6,300.00

Gjilanë, Kosovo

230000 km

No: 4533267437

Seat Ibiza 2013

Në shitje
€ 6,300.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

230000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Benzinë

Rear

4x2

Data3/23/2023
BrandSeat
SerialIbiza
Viti2013
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km230000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Timon Lëkure

 • Dukshmëria

  Dritat (LED)

 • Multimedia

  AUX, Bluetooth, USB/AUX

Seat Ibiza CUPRA i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,300.00