Seat Ibiza 2016

Në Shitje

No: 0441533925

€ 10,700.00

Prishtinë, Kosovo

136300 km

No: 0441533925

Seat Ibiza 2016

Në shitje
€ 10,700.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

136300

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1000.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

116

Data4/23/2024
BrandSeat
SerialIbiza
Viti2016
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km136300
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1000.0
NgjyraZezë
 • Siguria

  ABS

 • Ngasja

  Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (Xenon), Dritat (LED)

 • Multimedia

  Radio - MP3 Player, Navigacion, GPS, AUX, DVD Player, Bluetooth, Telefon, Radio - Cd Player

Seat Ibiza FR 1.0TSI

AUTOMATIK DSG

Viti 2016

I doganuar

Vetura posedon F1 butona ne timon lleda xenon senzor parkingu ulset me nxemje NAVI tempomat md te gjitha serviset

136800 km t garantume

full opcion

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,700.00