Seat Leon 2013

Në Shitje

No: 2813962568

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

160000 km

No: 2813962568

Seat Leon 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandSeat
SerialLeon
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

SEAT LEON STYLE 1.6 TDI DSG PANORAM

Viti 11.06.2013

I ardhur nga Zvicra 

I Doganuar Km 160.000 me Liber te Garantuara 

Swiss Auto Froni Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00