Skoda Fabia 2012

Në Shitje

No: 6800476725

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

137000 km

No: 6800476725

Skoda Fabia 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

137000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandSkoda
SerialFabia
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km137000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Skoda Fabia 1.4B

Viti:2012 Automatik

Km:137.000 garantuara me liber servisi

 Tel:+383 49 73 99 99 +383 44 757 992

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00