Skoda Fabia 2013

Në Shitje

No: 4987794949

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

82 km

No: 4987794949

Skoda Fabia 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

82

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/22/2023
BrandSkoda
SerialFabia
Viti2013
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km82
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes
Shkëmbimi

Skoda Fabia 1.2 TSI

Automatik DSG ,

viti 2013

i doganuar nga zvicrra etj..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00