Skoda Fabia 2013

Në Shitje

No: 6019043510

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

209000 km

No: 6019043510

Skoda Fabia 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

209000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandSkoda
SerialFabia
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km209000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Škoda Fabia Diessel Monte Carlo.

I Po Sa Ardhur Ne Kosov. 

I Doganuar.

Viti:2013.

KM: Vetem 209000.

Start/Stop System. Karrika me Nxemje. Klimatronik. Tempomat. Pasqyret Levizese + Me Nxemje. Xenzora Shiut. Pastrim i Dritave. Kontrolli i Presionit Te Gomave. Airbags ABS ESP Bluetooth. Automjet jo-pirja e duhanit.

Automjeti eshte në kushte Të Mira Të përgjithshme si të Mekanikës ashtu edhe të Trupit.

Per Me Shume Na Vizitoni Tek Salloni;AUTOWAF VIBER +38345290107 TEL: 044 941\415

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00