Skoda Octavia 2014

Në Shitje

No: 9435174819

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9435174819

Skoda Octavia 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Skoda Octavia 1.6 TDI

Automatik DSG

Viti 2014

Dogane Te Paguar

Prejardhja Zvicerr

Nr.tel 049994999

Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00