Skoda Octavia 2016

Në Shitje

No: 1097751498

€ 9,900.00

Prishtinë, Kosovo

270000 km

No: 1097751498

Skoda Octavia 2016

Në shitje
€ 9,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

270000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

110

Data4/26/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km270000
Fuqia (ps)110
Motorri (cc)1598.0
NgjyraBardhë

Skoda Octavia, Ambition, 1.6 TDI (1,598 ccm)

81 Kw / 110 HP 

Automatik (DSG-Duplex)

viti 2016

disel - EURO 6, Klimatronik (Kontroll automatik i klimes ne 2 zona), Uleset elektrike, Uleset me ngrohje, timon multifunksional, xhamat elektrike dhe te zeza fabrikisht, senzor parkingu, mbajtje automatike (autohold) Dy qelsa, radio, cd, navigacion, ssd, blue-tooth, esp, abs, tempomat, central alarm

I sapo ardhur dhe doganuar IM7, me te gjitha serviset e kryera, ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 9,900.00