Skoda Octavia 2016

Në Shitje

No: 9337838124

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

0 km

No: 9337838124

Skoda Octavia 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Skoda Octavia 

2.0 TDI DSG

Viti 2016

I Doganuar

Për më shum informacione na kontaktoni në:

045 777 027 / 044 671 846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00