Skoda Octavia 2020

Në Shitje

No: 4199985961

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

257771 km

No: 4199985961

Skoda Octavia 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

257771

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandSkoda
SerialOctavia
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km257771
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraHiri

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG 4x4 - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 257771

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

• Ccm: 2.0 TDI - 150 PS / 110 KW Viti 30.08.2019 

•  Modeli 2020

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Kamer parkingu & senzora parkingu multifunksionale

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Sistem asistimeve gjate vozitjes: Line & Front Assist

• Instrumentalin Digital të modelit më të avancuar

• Asistime gjatë vozitjes Rear Traffic Alert,Blind Spot Monitor,Lane Front Assist,Speed Limiter,etj

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; - ECO - NORMAL - SPORT - INDIVIDUAL

• Sistem të mbylljes së bagazhit me anë të butonit

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje,me buton • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Senzora parkingu pas funksional

• Bordkompjuter

• Tempomat

 

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00