Skoda Octavia Scout 2015

Në Shitje

No: 0779272931

€ 14.80

Ferizaj, Kosovo

No: 0779272931

Skoda Octavia Scout 2015

Në shitje
€ 14.80

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data3/16/2023
BrandSkoda
SerialOctavia Scout
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Shtatë-Shpejtësi, Rregullim i timonit, Timon Elektrik, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Panoram e plotë, Dritare Elektrike, Panoram, Kukë Terheqëse

ŠKODA OCTAVIA SCOUT 2.0 4X4 Automatik DSG Viti 2015 Km : 237:000 Dogane Te Paguar Prejardhja Zvicerr ???? ?? +383 49 281 281 ??Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14.80