Skoda Superb 2014

Në Shitje

No: 9352412936

€ 14,500.00

Obiliq, Kosovo

198654 km

No: 9352412936

Skoda Superb 2014

Në shitje
€ 14,500.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

198654

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandSkoda
SerialSuperb
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km198654
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse, Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Gjashtë-Shpejtësi, Timon me Ngrohje, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Cruise Control, Timon Druri, Timon Lëkure

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Kukë Terheqëse, Xham i Perparem / Panoram

SKODA SUPERB

2.0 TDI

VITI 2015

AUTOMATIK

0I DOGANUAR

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,500.00