Skoda Superb 2017

Në Shitje

No: 9139050851

€ 18,300.00

Obiliq, Kosovo

220985 km

No: 9139050851

Skoda Superb 2017

Në shitje
€ 18,300.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

220985

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

170

Data5/8/2024
BrandSkoda
SerialSuperb
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220985
Fuqia (ps)170
Motorri (cc)2000.00
NgjyraBardhë

SKODA SUPER B

2.0 TDI

VITI 2017

AUTOMATIK

I DOGANUAR

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,300.00