Skoda Yeti 2014

Në Shitje

No: 6587868941

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

134000 km

No: 6587868941

Skoda Yeti 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

134000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandSkoda
SerialYeti
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km134000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraGjelbërt
GarancionYes
Shkëmbimi

SKODA YETI OUTDOOR 2.0 TDI DSG 4MOTION 103kw - 140ps

Viti 07.2014

I ardhur nga Zvicra 

I Doganuar

Km 134.000 me Liber te Garantuara 

I Sapo Servisuar ne Garazh SHKODES ne Zvicer

ME FATURE 3.000fr te gjitha pjeset qe jane per ndrrim, rrypi dhembezor, vaji i dsg, vaji i 4x4, disqet komplet, Etj...veture e kompletuar , pa asnje investim Swiss Auto Froni

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00