Smart Forfour 2015

Në Shitje

No: 0933396432

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

88857 km

No: 0933396432

Smart Forfour 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

88857

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

900

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandSmart
SerialForfour
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km88857
Motorri (cc)900
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

#Smart #ForFour

Nr. tel +38349999991

900cc Benzin

#KM 88.857

V.Prodhimit 2015

I Doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00