Toyota RAV4 2014

Në Shitje

No: 9542635389

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

186725 km

No: 9542635389

Toyota RAV4 2014

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

186725

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Data3/7/2024
BrandToyota
SerialRAV4
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km186725
Motorri (cc)2.2
NgjyraZezë

TOYOTA RAV 4 | 2014 | MANUAL | 2.2 | NAFTË | 110kW/150KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

 

• 6 x Airbag (përpara, anësorë, prapa)

• ABS (Anti-lock Braking System)

• ESP (Electronic Stability Control)

• Senzor për matjen e temperaturës së jashtme

• Pajisje të ulëses së fëmijës ISOFIX

• LCD instrument tabela me bord kompjuter

• Ulëset nga materiali lëkurë

• Ulëset e para me ngrohje

• Konzola përpara e lartë me mbështetëse të dorës

• Rregullues dhe limitues shpejtësie - Tempomat

• 6" Ekran i ndjeshëm në prekje (Touchscreen) me Bluetooth konektim, USB, AUX, CD, DAB dhe Navigacion me harta të Evropës

• Retrovizori i brendshëm me errësim automatik

• Hands-free Open & Go (Hapja/mbyllja dhe ndezja/fikja e veturës pa çelës

• 18" Fellne të aluminit

• Auto-hold funksioni

• Timoni multifunksional nga lëkura

• Drita të mjegullës përpara dhe prapa

• Sistemi i vozitjes Sport/Normal

• Hapja e bagazhit në mënyrë elektrike

• Mbyllja qendrore me pilot

• Senzor parkimi përpara dhe prapa

• Kamera për parkim prapa

• Senzor shiu me fshesa automatike

• Dritaret elektrike përpara dhe prapa

• LED Dritat e ditës automatike

• 4WD Sistemi i ngasjes me 4 rrota aktive

• BMS Sistemi i këndit të vdekur

• Xhamat e pasëm me errësim shtesë

• Klimatizim automatik dy zonal

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00