Volkswagen Arteon 2018

Në Shitje

No: 5013510427

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

190000 km

No: 5013510427

Volkswagen Arteon 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data4/13/2023
BrandVolkswagen
SerialArteon
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190000
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

VW ARTEON 2.0 TDI DSG ELEGANCE

V.PRODHIMIT 2018

KM 190.000 Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00