Volkswagen Golf 2017

Në Shitje

No: 8047572676

€ 135.00

Ferizaj, Kosovo

22000 km

No: 8047572676

Volkswagen Golf 2017

Në shitje
€ 135.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

22000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Benzinë

Konsumi për 100km

6

Front

2x2

Data3/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2017
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km22000
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
Konsumi për 100km6

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 135.00