Volkswagen Golf 2019

Në Shitje

No: 8989416574

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

132000 km

No: 8989416574

Volkswagen Golf 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

132000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km132000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG 2019 •FACELIFT•

KM : 132.000

DISTRONIC PLUS & ASSIST SYSTEMS

85KW / 116PS

VITI I PRODHIMIT 2019

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

AUTOMATIK DSG

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR

 

 049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00