Volkswagen Golf 6 2009

Në Shitje

No: 5420162854

€ 7,900.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

310000 km

No: 5420162854

Volkswagen Golf 6 2009

Në shitje
€ 7,900.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

310000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 6
Viti2009
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km310000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

* QMIMI : 7900€ *

VW GOLF 6 2.0 TDI 6 SHPEJCI

* Viti 03.2009 * HIGHLINE

* I Doganuar RKS

* Km 310.000 Liber Servisit

*045 112 118 ose 044 556 160

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 7,900.00