Volkswagen Golf 6 2012

Në Shitje

No: 5012881265

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

213000 km

No: 5012881265

Volkswagen Golf 6 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

213000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 6
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km213000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

GOLF VI STYLE 1.6 TDI MANUEL

VITI 2012

KM: 213.000 (vetum me dogan te paguar )

Prejardhja Gjermani 

Nr tel +383 44 384 202

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00