Volkswagen Golf 7 2012

Në Shitje

No: 7738226798

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

206000 km

No: 7738226798

Volkswagen Golf 7 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

206000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2012
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km206000
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Vw Golf 7 Viti 12/2012 1.4 TSI Automatik DSG Km: 206.000 Dogane Te Paguar Prejardhja Zvicerr ???? ?? +383 49 281 281 Ferizaj ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00