Volkswagen Golf 7 2012

Në Shitje

No: 7824237601

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 7824237601

Volkswagen Golf 7 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

#VW #GOLF #VII

+38349999991

1.6 Diesel Automatic

#Qmimi 13,300 Euro

V.Prodhimit 2012

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00