Volkswagen Golf 7 2013

Në Shitje

No: 2495567386

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

250000 km

No: 2495567386

Volkswagen Golf 7 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

250000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km250000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Golf VI 

I Po Sa Ardhur Nga Deutschland.

Me Dogan Te Paguar Doganuar.

Viti: 2013

KM: Vetem 250000 Te Garantuara.

Start/Stop System Auto Hold. Navigationssystem. Klimatronik. Ndihmues Parkingu. Tempomat. Pasqyret Levizese + Me Nxemje. Xenzora Shiut. Pastrim i Dritave. Kontrolli i Presionit Te Gomave. Airbags ABS ESP Bluetooth. Automjet jo-pirja e duhanit.

Automjeti eshte në kushte Të Mira Të përgjithshme si të Mekanikës ashtu edhe të Trupit.

Per Me Shume Na Vizitoni Tek Salloni;AUTOWAF VIBER +38345290107 Tel. 044 941-415

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00