Volkswagen Golf 7 2013

Në Shitje

No: 3389506087

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

215000 km

No: 3389506087

Volkswagen Golf 7 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

215000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km215000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Tel & viber +38349108001 VW Golf VII 2.0 TDI Automatik motorri 2.0 TDI BlueMotion Fuqia 110 KW / 150 PS Viti 2013 - Full Opsione Kilometra :215.000 me full histori Senzora Para / Mbrapa Tempomate Bordkompjuter Karrika me nxemje Navigacion + Touchscreen Radio Cd / Aux / Bluetooth KlimaTronik dy zonale AutoHold Pasqyre me Rryme + Nxemje Xhama me Rryme Drita Automatike Fellne Origjinale te VW Vetura esht ne gjendje perfekte I ardhun nga Gjermania me dogane

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00