Volkswagen Golf 7 2013

Në Shitje

No: 8281585342

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

172000 km

No: 8281585342

Volkswagen Golf 7 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

172000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/17/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km172000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Vw Golf VII 1.6 TDi Automatik/ DSG

Viti:2013

Km:172.000 garantuara me liber servisi

I doganuar

Nr Tel+383 49 73 99 99

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00