Volkswagen Golf 7 2013

Në Shitje

No: 9718454361

€ 15,900.00

Ferizaj, Kosovo

180000 km

No: 9718454361

Volkswagen Golf 7 2013

Në shitje
€ 15,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.968

Karburanti

Diesel

Konsumi për 100km

6

Data4/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)1.968
NgjyraHiri
Konsumi për 100km6
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Distancer, Start/Stop, Cruise Control, Timon Elektrik

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Dritat (LED), Dritat (Xenon), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  USB/AUX, Radio - Cd Player, Radio - MP3 Player, AUX, Bluetooth, Navigacion, TV%26Navigation, Telefon, Audio Sistem, GPS

* VW GOLF 7 Karavan

* 2.0

* HLBMT

* 150 PS

* Viti 2013

* Kontakti +383 44 252 910

* 048 575 555 *

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,900.00