Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 1428936350

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

235000 km

No: 1428936350

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

235000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/1/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km235000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Golf 7 1.6 TDI Manual 6 Shpejtsi

KM: 235,000

KW: 81

PS: 110 Viti: 08/2014

Me dogan

+383 44 759 792

Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të)

#autofaiku #golf7 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00