Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 1881589690

€ 00.00

Obiliq, Kosovo

199854 km

No: 1881589690

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

199854

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/17/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km199854
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraAri

GOLF 7 2.0 TDI

VITI 2014

HIGHLINE PONORAM

AUTOMATIK

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00