Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 3512276846

€ 11,900.00

Ferizaj, Kosovo

200000 km

No: 3512276846

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 11,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

200000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km200000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Golf 7,

1.6, Diesel, Automatik,

Karavan, 2014

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 11,900.00