Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 4700404092

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4700404092

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW GOLF VII 2.0 GTD

Viti:2014

I Doganuar

Nr Tel:044757992

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00