Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 9017098778

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 9017098778

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/12/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Golf 7 2.0 TDI

BLUEMOTION 2014 AUTOMATIK

FULL OPTION

220.000 km Vetem me Dogane

Auto Sallon Mero

044 868 868

049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë

Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00