Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 1456805755

€ 00.00

Prizren, Kosovo

0 km

No: 1456805755

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/31/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Golf VII GTD 2.0 TDI DSG Automatik Panorama Viti 2015 -Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosove 044 235 234

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00