Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 4693147915

€ 17,900.00

Ferizaj, Kosovo

220000 km

No: 4693147915

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 17,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.968

Karburanti

Diesel

Data4/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Motorri (cc)1.968
NgjyraHiri
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure, Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Timon Lëkure, Cruise Control, Timon Elektrik, Start/Stop, Rregullim i timonit, Distancer

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Xenon), Dritat (LED), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  Telefon, USB/AUX, GPS, Bluetooth, AUX, Radio - Cd Player, Radio - MP3 Player, Audio Sistem, Navigacion

VW

* GOLF 7

* GTD

*190 PS

* Viti 2015

* +383 44 252 910

* 048 575 555 *

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,900.00