Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 4712981810

€ 10,700.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

112000 km

No: 4712981810

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 10,700.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

112000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km112000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

* VW GOLF 7 1.6 TDI " HIGHLINE

* Km 112.000

* Viti 10.09.2015

* Dogan Homologim

* Qmimi : 10700€ 

*045 112 118 ose 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,700.00