Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 9608398171

€ 11,700.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

260000 km

No: 9608398171

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 11,700.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

260000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km260000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

* VW GOLF 7 1.6 BLUE TDI "AUTOMATIK" DSG

* Viti 05.2015 " Panoram

* Km 260.000

* Dy Qelsa

* Qmimi : 11700€

* Dogan Homologim

* 045 112 118 ose 045 680 186 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 11,700.00